Plecaki do szkoły i na wakacje

Plecaki do szkoły i na wakacje

plecak

Skorzystaj z naszych inspiracji i wybierz najlepszy dla dziecka plecak, który chętnie zabierze na wakacje i do szkoły. Nie narażaj się na niepotrzebne koszty, a w zamian daj swoim pociechom powody do radości, zapewniając im wspaniałą wygodę. Przedstawiamy praktyczne i designerskie plecaki, które świetnie się sprawdzą zarówno w szkole, jak i na wakacyjnym wyjeździe.

Najwygodniejsze plecaki 2 w 1

Dziś plecaki szkolne dla dzieci nie różnią się niczym od plecaków, które można zabrać na wakacje. Nowoczesne wzornictwo pozwala na uniwersalne i ponadczasowe rozwiązania, które świetnie się sprawdzają w szkolnej ławce i na wakacyjnym wyjeździe. Dzięki temu nie musisz ponosić zbędnych kosztów, kupując dwa plecaki. Dodatkowo jeden, wysokiej jakości plecak będzie dziecku służył o wiele dłużej niż myślisz. Do najmodniejszych plecaków z dużą ilością przemyślanych rozwiązań należą: plecak Coolpack (w tym Ledpack plecak) i plecak Head.

CoolPack plecaki dają powody do radości

W szkole i na wakacjach dziecko potrzebuje plecaka pojemnego, ale nie za dużego. Musi być również poręczny, praktyczny i wygodny. Nie zapomnij też o atrakcyjnym designie. Na takie potrzeby świetnie odpowiadają plecaki marki CoolPack. Wyposażone w dwie lub więcej komór oraz w dwie przednie kieszenie pozwalają dziecku na zabranie ze sobą do szkoły lub na wakacyjną wycieczkę niezbędnych rzeczy. W bocznych kieszonkach znajdzie się miejsce na dwie butelki wody, a w jednej z wewnętrznych przegródek zmieści się nawet laptop. Dodatkowo w plecaku w specjalnej kieszeni można bezpiecznie przenosić telefon i portfel. Wewnątrz znajduje się też praktyczny organizer idealny na drobne przybory szkolne. Możesz być pewny, że plecak marki CoolPack zachwyci Twoje dziecko swoim młodzieżowym designem. Modne kolory oraz wzory sprawiają, że plecak zostanie doceniony przez dzieci w każdym wieku.

Ledpack – plecak idealny na niepogodę

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa o każdej porze dnia i roku, to wybierz świecący model plecaka Ledpack. Znajdziesz w nim innowacyjne rozwiązania w postaci kolorowych diod, które sprawiają, że dziecko jest widoczne nawet z daleka w każdą niepogodę oraz kiedy zapada już zmrok. Kolejną zaletą plecaka Ledpack jest wysoka jakość wykonania, modne wzornictwo i dostępność wielu rozmiarów. Jest to model, który spodoba się każdemu dziecku w wieku szkolnym. Dzieci chętnie z plecakiem Ledpack pojadą na wakacyjną wycieczkę oraz będą się z nim czuły o wiele bezpieczniej w drodze do i ze szkoły. 

Praktyczny i stylowy plecak Head

Bez namysłu możesz wybrać dla dziecka sportowy plecak marki Head. Ten model świetnie się sprawdzi zarówno w szkole, jak i na wakacjach. Stylowy wygląd, wymarzona wygoda oraz przemyślana funkcjonalność, która pozwala dziecku na łatwe i szybkie uporządkowanie we wnętrzu plecaka szkolnych książek i zeszytów. Plecak marki Head jest na tyle pojemny, że w czasie wakacyjnych wyjazdów zmieści się w nim spore pudełko śniadaniowe, butelka z wodą oraz cenne pamiątki.