Koszulki Gildan – poznaj najpopularniejsze modele marki

Koszulki Gildan – poznaj najpopularniejsze modele marki

gildan

Ubrania firmowe i reklamowe przygotowane w oparciu o produkty marki Gildan to bardzo popularne rozwiązania, które cenione są za wysoką jakość wykonania, a także szeroki wybór kolorów oraz modeli, co szczególnie widoczne jest wśród koszulek. Klienci mogą wybrać w stu procentach bawełniane, klasyczne T-shirty, jak również szybkoschnące polówki. Poznaj najpopularniejsze modele koszulek Gildan.

Gildan – o marce słów kilka

Została ona założona w 1984 roku w kanadyjskim Montrealu przez braci Glenna i Grega Chamandych. Marka Gildan miała wspierać należącą do rodziny firmę Harley i przygotowywać dla niej tkaniny do produkcji odzieży. Jednak w 1994 roku bracia uznali, że pierwsza rodzinna firma nie przyniesie oczekiwanych zysków i postanowili skupić się na dynamicznym rozwoju brandu Gildan. Koszulki to nie jedyne dzieło w ich portfolio. Produkują oni także inne części garderoby – na przykład spodnie. Przyjęli strategię stosunkowo niskich płac, a także nieustannego rozwijania technologii, stając się tym samym firmą bardzo konkurencyjną cenowo dla chińskich przedsiębiorstw.

Kanadyjski potentat posiada fabryki w Hondurasie, Dominikanie, Nikaragui, a także Bangladeszu. W sumie zatrudnia ponad 50 tysięcy pracowników na całym świecie. O sile marki i pokaźnych przychodach świadczy także to, że reklamowała się w trakcie finału Super Bowl w 2013 roku. Cztery lata później za 88 milionów dolarów nabyła znaną wśród obywateli Stanów Zjednoczonych markę American Apparel Inc.

Koszulki Gildan – na długi czas użytkowania

Model Heavy Cotton marki Gildan cieszy się niesłabnącą popularnością. Stworzony został z dekatyzowanej bawełny Jersey-Strick. Wykonano w nim wzmacniające podwójne szwy przy dekolcie, rękawach i na dole koszulki, a także boczne szwy. Gildan przygotował też rozwiązania dla sportowców oraz dzieci – bezrękawniki idealnie sprawdzą się podczas gry w koszykówkę oraz siatkówkę, z kolei longsleevy, czyli koszulki z długimi rękawami, to doskonały pomysł na chłodniejsze dni. Dla dzieci opracowano natomiast klasyczne T-shirty sportowe wykonane w całości z poliestru.

Gildan – koszulki polo DryBlend®

Dla osób pracujących w trudnych warunkach Gildan stworzył szybkoschnące koszulki polo. Wykonane są one w proporcjach 65% poliester – 35% bawełna ringspun. Technologia DryBlend® zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci, co bardzo pomaga podczas różnego rodzaju aktywności, a także znacznie skraca czas suszenia po wypraniu. Kanadyjska marka dostarcza też klasyczne polówki – wykonane ze stuprocentowej czesanej bawełny, które cechują się jeszcze wyższą gramaturą 220 gramów na metr kwadratowy.

Koszulki Gildan to doskonały produkt dla każdego użytkownika. Będą idealne dla szkolnych drużyn sportowych, zapalonych amatorów aktywności fizycznej, pracowników biurowych, a także wszystkich tych, którzy swoje obowiązki wykonują na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *