Firmowa odzież reklamowa – co powinien nosić pracownik?

Firmowa odzież reklamowa – co powinien nosić pracownik?

odzież firmowa

Odzież firmowa dla pracowników to wspaniały sposób na reklamę danej marki. Takie ubrania warto zakładać na różnego typu eventy branżowe czy targi. W przypadku ciągłego kontaktu z klientem, odzież firmowa powinna natomiast stanowić swego rodzaju mundurek pracowniczy. W co jednak warto wyposażyć swoją ekipę? Stedman, Fruit of the Loom czy Gildan? Bluza, koszulki, spodnie sprawdzi się dla osób pracujących na zewnątrz budynku? Sprawdź!

Odzież reklamowa dla osób pracujących wewnątrz budynku

Wybierając odzież firmową dla swoich pracowników, należy pamiętać, by dopasować ją do warunków pracy. Osoby znajdujące się niemalże cały dzień wewnątrz budynku, powinny posiadać ubrania reklamowe wykonane z lekkich materiałów. Warto więc wybrać marki takie jak Fruit of the loom, Gildan czy Stedman. Koszulki bawełniane bądź koszule z tej samej tkaniny, będą oczywiście najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo warto zadbać o wygodne spodnie lub spódnice oraz torby z logo, do których każdy z pracowników zmieści najważniejsze akcesoria niezbędne podczas pracy.

Odzież reklamowa dla osób pracujących na zewnątrz

Osoby  pracujące na zewnątrz, powinny posiadać nieco inną odzież firmową. Oprócz koszulki, warto wyposażyć każdego członka ekipy w polar Hi Tec. Dzięki niemu w razie niższej temperatury, nasi pracownicy będą mogli się ogrzać. Dodatkowo należy pamiętać o spodniach roboczych oraz specjalnych butach. Najlepszym rozwiązaniem będzie obuwie ze wzmocnioną podeszwą oraz usztywnieniem w okolicy kostek. Latem warto podarować ekipie czapki z daszkiem. W ten sposób zapobiegniemy przegrzaniu podczas upałów. Dzięki takim akcesoriom, każdy z pracowników będzie mógł wykonywać swoje obowiązki w naprawdę komfortowych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *