Plecaki dla dziewczynek. Jaki kolor wybrać?

Plecaki dla dziewczynek. Jaki kolor wybrać?

plecaki coolpack

Plecaki dla chłopaków i dziewczynek często się od siebie różnią. Nie chodzi o wyposażenie ani rozmiar, te bowiem zazwyczaj są podobne. Najważniejszy w tym przypadku jest design. Chłopcy lubią świecące diodami LED plecaki Coolpack, dziewczynki wolą księżniczki albo słodkie zwierzątka. Najważniejszy jest jednak kolor plecaka, który codziennie dźwigają na plecach w drodze do szkoły. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiednią barwę dla małej uczennicy.

Najmodniejsze kolory plecaków dla dziewczynek

Plecaki szkolne dla dziewczynki muszą się jej podobać. Od tej zasady nie ma żadnego odstępstwa, młode damy potrafią być bowiem bardzo wybrane. Ich gustami zwykle rządzą jednak pewne uniwersalne zasady.

Najmłodszym dziewczynkom z pewnością będą się podobać żywe, jasne i jaskrawe barwy. Niekwestionowanym królem jest tutaj kolor różowy. Zarówno pastelowy, jak i nieco bardziej krzykliwy – to już zależy od temperamentu konkretnej uczennicy.

Większości dziewczynek będą się podobać również jasnoczerwone plecaki, bezpiecznym wyborem jest kolor żółty oraz niebieski. Zielony może być bardziej problematyczny, ale seledynowy powinien się spodobać. Także fioletowe plecaki będą cieszyć się sporym zainteresowaniem.

Kolory plecaków, których dziewczynki nie lubią

Ciemniejsze barwy plecaków są zwykle przeznaczone dla chłopców. Czarne i granatowe plecaki oraz tornistry nie będą zatem odpowiednie dla dziewczynek. Warto zrezygnować również z brązowego, gdyż małe uczennice raczej nie dadzą się do niego przekonać. Szary także może okazać się dla nich zupełnie nieciekawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *