Jaki dres wybrać? Przegląd materiałów

Jaki dres wybrać? Przegląd materiałów

dresy piłkarskie dla chłopców

Zarówno dresy piłkarskie dla chłopców, jak i dresy dedykowane kobiecym treningom różnią się kolorami, fasonami i materiałami użytymi do ich produkcji. Jedne lepiej chronią przed niską temperaturą, inne są bardziej dopasowane do ciała i ściślej do niego przylegają. Kiedy kupujemy produkt adidasa, Pumy czy dres Nike, warto więc spokojnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego rodzaju materiału.

Bawełniane dresy

To zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie. To właśnie dresy wykonane z bawełny najczęściej można znaleźć na sklepowych półkach. Z tego materiału produkowane są dresy kompletne męskie Nike, ale i sprzedawane pojedynczo dresowe spodnie i bluzy. Czasami mogą zawierać dodatki z syntetycznych włókien. Bawełniane dresy to dobry wybór dla tych, którzy szukają wygodnej odzieży do codziennego użytkowania, ale także stroju na trening czy poranny jogging.

Welurowe dresy

Dresy welurowe są nieco cieplejsze od bawełnianych, w związku z czym raczej nie będą się nadawać do treningów czy uprawiania sportu. To natomiast ciekawe rozwiązanie na zimę, gdy szukamy ciepłych i wygodnych ubrań. W welurowych dresach często gustują zwłaszcza panie. Połączenie dresowych spodni i wełnianego swetra? Warto spróbować!

Ortalionowe dresy

Kiedyś jeden z hitów młodzieżowej odzieży, królowały na polskich ulicach zwłaszcza w w latach 90. Dziś są nieco mniej popularne. Dresy z ortalionu to kolorowy i lekki ubiór. Na oficjalne spotkania z pewnością się nie nadają, ale na piłkarskie treningi jak najbardziej. Mężczyźni sięgają po nie chętniej niż kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *