Fotel uszak – w jakich pomieszczeniach sprawdzi się najlepiej?

Fotel uszak – w jakich pomieszczeniach sprawdzi się najlepiej?

fotel uszak

Fotel uszak wyróżnia się na rynku meblarskim oryginalnym kształtem. Szerokie i głębokie siedzisko oraz wysokie oparcie tworzą z niego nie tylko wygodny, ale także bardzo stylowy element wielu pomieszczeń. Tego typu fotel Chesterfield należy do jednych z najbardziej funkcjonalnych i uniwersalnych mebli. To mebel, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. W jakich pomieszczeniach najlepiej go wykorzystać?

Fotel w sypialni

Fotel uszak pozwala na wygodny relaks w komfortowych warunkach. Warto go umieścić nawet w dużej sypialni. Dzięki ustawieniu go po przeciwnej stronie pokoju niż łóżko znajdziemy ciekawą alternatywę do odpoczynku. Nic nie stoi zresztą na przeszkodzie, by uciąć w nim sobie przyjemną popołudniową drzemkę. A że w sypialni często nie tylko śpimy, ale chcemy też usiąść, w fotelu będzie nam znacznie wygodniej niż na klasycznym łóżku czy krześle.

Fotel w salonie

Fotel uszak, podobnie jak pozostałe meble Chesterfield, świetnie odnajdzie się również w salonie. W tym wypadku najlepiej postawić na całe zestawy mebli utrzymane w jednym wariancie kolorystycznym. Fotelowi może towarzyszyć stylowa sofa, najlepiej pikowana, i komoda. Osoby, które nie boją się stawiać na odważniejsze rozwiązania, mogą też zdecydować się na umieszczenie w salonie kilku foteli w różnych kolorach. Oryginalny efekt gwarantowany!

Fotel w gabinecie

Świetnym miejscem na umieszczenie fotela będzie również gabinet. W tym pomieszczeniu często pracujemy, ale od czasu do czasu chcemy też spokojnie zaszyć się, by przemyśleć jakąś sytuację bądź w zaciszu poczytać książkę. Fotel będzie idealnie komponować się z taką atmosferą, w dodatku nie zajmie zbyt wiele miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *