Ubrania świąteczny czy odświętne – co lepiej kupić dziecku?

Ubrania świąteczny czy odświętne – co lepiej kupić dziecku?

ubrania świąteczne

Kids fashion staje się coraz trudniejsze dla rodziców. Teraz każdy strój musi być odpowiednio dobrany i przemyślany – w końcu ładne ubrania przyjemniej się brudzi. Najbardziej jest to widoczne w sezonie świątecznym. W grudniu mamy zdjęcia mikołajkowe, wigilie klasowe, święta w domu i sylwestra. Dużo imprez, na które nasze dzieci powinny przyjść ubrana odpowiednio. Zobaczmy co będzie lepszym rozwiązaniem – ubrania tematyczny czy klasyczne rozwiązania.

Klasyka

Zaczniemy tutaj od klasyki, ponieważ będzie sprawdzała się we wszystkich sytuacjach. Bolerka dla dziewczynek, spódniczki, sukienki, kokardki, wzorzyste rajstopy i świecące lakierki będą świetnym rozwiązaniem w tym sezonie. Dzięki posiadaniu kilku koszulek i rajstop możemy stworzyć duża ilość strojów, które będą do siebie pasowały. Co więcej, jeśli kupimy te rzeczy online możemy zamówić więcej kolorów lub wzorów modeli, które się już sprawdziły. W sklepach stacjonarnych nie zawsze jest ten komfort, ponieważ ktoś mógł nas wcześniej ubiec. Wybierając stonowane, podstawowe kolory, nawet jeśli zdarzy się nam zaspać szybko stworzymy piękny strój.

A ubrania dla chłopców? Sklep internetowy i w tej sytuacji nas nie zawiedzie. W dodatku może nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Chyba każdy rodzic kupując ubrania dla synka zauważył dysproporcję w ilości kolorów czy ogółem modeli, porównując je do ilości ubrań dla dziewczynek. Najczęściej wszystko jest w odcieniach błękitu i granatu. W sieci nie będzie tego problemu i znajdziemy każdy kolor jak się nam spodoba! Tutaj też dobrze będzie kupić kilka ciuszków, które będziemy ze sobą łączyć i wymienić.

Ubrania tematyczne

Już od 2 listopada w sklepach usłyszymy największe hity świąteczne. Podobnie, na półkach pojawiają się ozdoby choinkowe i… ubrania świąteczne. W większości przypadków są urocze i naprawdę kuszące. Jeśli nie możecie się im oprzeć, jasne jest że możecie kupić jeden czy dwa zestawy. To że nie będą w tym chodzić cały rok jest prawdą, ale dzieci tak szybko rosną, że kupując dany strój w listopadzie już w styczniu i tak będzie za mały!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *