Pościel na święta – jak wybrać komplet dla rodziny?

Pościel na święta – jak wybrać komplet dla rodziny?

kołdry puchowe

Święta to szczególny czas. W grudniu możemy odczuć dobro ludzi, wszyscy są dla siebie bardziej wyrozumiali i chcą cieszyć się nawet z najdrobniejszych rzeczy. Szczególnie miłe są wspólne zimne poranki, kiedy możemy być razem opatuleni w ciepłe kołdry puchowe. Jak możemy wybrać pościel na święta dla całej rodziny?

Świąteczny czas w każdym możliwym miejscu

Jeśli jesteście fanami świąt i nie będzie wam przeszkadzało, że przez prawie 11 miesięcy pościel bawełniana w gwiazdki, bałwanki, śnieżynki czy inne świąteczne wzory nie będzie pasowała do wystroju możecie zainwestować w specjalne komplety np. ze sklepu KARO. W sklepach już od listopada możemy spotkać się z pięknymi kompletami pościeli lub poduszkami puchowymi. Oczywiście miejmy na uwadze to, że pomimo tego, że pościel będzie używana przez tak krótki czas powinna być równie wygodna. Oznacza to, że należy spojrzeć na skład oraz sprawdzić jakość danego kompletu. Nie kupujmy tanich zestawów, które za miesiąc będą do wyrzucenia, ponieważ to marnowanie pieniędzy, a co więcej zasobów ziemi.

Podejście praktyczne do świąt

Pewnie niektórzy uznają, że kupowanie nowego kompletu pościeli tylko na te kilkanaście dni – licząc od mikołaja do świąt, jest stratą pieniędzy. Jednak ozdobienie domu jest miłą praktyką, która może nam pomóc w wprawieniu się w świąteczny klimat. Co możemy w takiej sytuacji zrobić? Kupić jednokolorowe zestawy nawiązujące do tego szczególnego czasu w roku. Oczywiście tymi kolorami będzie – królewskie złoto, butelkowa zieleń czy intensywna, żywa czerwień. Nawet zwykłe białe poszewki możemy ograć jedną dodatkową świąteczną poduszką i klimat zrobiony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *