Jak świętować pierwsze urodziny córki?

Jak świętować pierwsze urodziny córki?

skarpetki ,sweterki, body i bolerka dla dziewczynek

Pierwsze urodziny to jedna z pierwszych imprez, które będziemy świętować z córką. Po roku, w którym musieliśmy się poznać, nauczyć nowych rytuałów powinniśmy odpowiednio świętować ten czas, bo cała rodzina sobie na to zasłużyła! I wcale nie chodzi tutaj o sukienki na wesele dla mamy i córki z duża ilością tiulu i innych ozdób, a bardziej o rodzinną atmosferę i szczęście płynące z tego, co najbardziej nas cieszy.

Jak się przygotować na urodziny?

Spódniczki dla niemowląt, bolerka dla dziewczynek i wszystkie inne dodatki możemy kupić, jeśli to właśnie na tej części nam zależy. W końcu pierwszym urodzinom często towarzyszy robienie olbrzymiej ilości zdjęć. Jednak to co się liczy bardziej to spokój. To ma oznaczać, że jeśli dziecko pobrudzi swoją pięknie haftowaną, ręcznie robioną sukienkę z organicznej bawełny – zabawa będzie dalej trwać. Przecież dla takiego maluch dużo bardziej liczy się wygoda i dobra zabawa niż piękny strój.

Kolejną rzeczą są oczywiście kształtujące zabawy i pyszne jedzenie. Zadbajmy o to, aby każdy mógł się dobrze bawić. Niektóre klocki, gry i układanki dla dzieci są na prawdę świetną zabawą dla dorosłych. Wystarczy jedynie przez chwilę poszukać na Internecie bezpiecznych zabawek edukacyjnych, które będą kształtować wyobraźnię przestrzenną, a każdy członek rodziny będzie się świetnie bawił.

I na sam deser –  jedzenie, dosłownie i w przenośni. Starajmy się wybierać zdrowe i smaczne przekąski. W dobie Internetu nie powinniśmy mieć żadnego problemu ze znalezieniem takich rozwiązań. Co więcej, niektóre piekarnie przyjmują zlecenia na pieczenie zdrowych niskocukrowych ciast, czy można chcieć czegoś więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *